hradvelis Hrad Veliš

1km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Veliš je zřícenina původního hradu z přelomu 13. a 14. století. Nachází se u obce Veliš nedaleko města Jičín v České republice . Střípky z historie Hrad Veliš založil prav..

jicin Jičín

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Město Jičín je známo jako město pohádky, koná se tu každoročně pohádkový festival a já si tu vždy představím Rumcajse, Manku a Cipíska. ale Jinak jsou poblíž Prachovské skály a s..

rmagjicin Regionální muzeum a galeri..

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Regionální muzeum a galerie v Jičíně - muzeum hry (Valdštejnův zámek) je jednou z dominant města Jičína. Jičín je vzdálen asi 90km severovýchodně od Prahy. Regionální muzeum a ..

rumsevcpvna Rumcajsova ševcovna

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rumcajsova ševcovna je minimuzeum věnované pohádkové postavě Rumcajse. Nachází se v Česku , jen několik desítek metrů od známé Valdické brány , ve městě Jičín . Jičín, město poh..

valbrana Valdická brána

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Ono je tu daleko více zajímavostí, nicméně zatím se neodhodlal je nikdo pořádně publikovat. Snad se zadaří brzy na tixiku .)

synagogajicin Synagoga Jičín

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Synagoga Jičín je jedna z nejvýznamnějších a nejdochovalejších židovských staveb na Jičínsku. Leží nedaleko severovýchodního rohu náměstí v Jičíně ve východních Čechách , asi 90..

Koupaliště Kníže Jičín Koupaliště Kníže Jičín..

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Koupaliště Kníže Jičín je letní plavecký areál, který prošel v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí. Nachází se v blízkosti historického centra města Jičín v České republice . Součá..

Aquapark Jičín Aquapark Jičín

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Aquapark Jičín se nachází ve městě Jičín v srdci Českého ráje v České republice. Aquapark nabízí plavecký bazén 25m x 8m a dětský bazén 12,5m x 8m. Dále je k dispozici skokans..

rozcerovka Rozhledna Čeřovka

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rozhledna Čeřovka je vyhlídková věž. Je také nazývána Milohlídka. Nachází se na severním okraji města Jičín v Královéhradeckém kraji v České republice. Rozhledna Čeřovka stojí..

Lipová alej Jičín Lipová alej Jičín

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Lipová alej Jičín se nachází ve městě Jičín v České republice. Jedná se o unikátní, 1700 m dlouhou čtyřřadou alej. Tu nechal vybudovat Albrecht z Valdštejna. Jako spojnici města..

vallodzie Valdštejnská lodžie

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Valdštejnská lodžie je jednou z dominant Jičína. Nachází se v Královéhradeckém kraji v České republice. Valdštejnská lodžie je s Jičínem propojena Lipovou alejí, kterou vede červ..

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady Pohádkový hrad a zámek Sta..

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady se nachází na nevysokém návrší uprostřed stejnojmenné obce v České republice. Zámek leží jihozápadně od města Jičín . Byl vybudován v letech 1..

Rumcajsova jeskyně Rumcajsova jeskyně

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Volně přístupná Rumcajsova jeskyně je věnována památce nejznámějšího jičínského hrdiny. Nachází se uprostřed lesa nedaleko zříceniny Brada u obce Brada , kousek od města Jičína ,..

prskaly Prachovské skály

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Prachovské skály jsou unikátní komplex pískovcových skalních útvarů v turistické oblasti Český Ráj v České republice . Skalní město se nachází v centrální části turistické oblas..

jinrybniky Jinolické rybníky

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Jinolické rybníky se nacházejí v Českém ráji, asi 5 km od Jičína , v blízkosti Prachovských skal , u obce Jinolice . Jinolické rybníky tvoří tři rybníky – Oborský, Němeček a Vraž..

Dřevěnice Dřevěnice

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Obec Dřevěnice je nazývána mekkou volejbalu. Nachází se v turistické oblasti Český Ráj , východně od města Jičín v České republice . Obec obývá přibližně 265 stálých obyvatel. ..

Kopidlno Kopidlno

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Kopidlno je menší město v České republice. Leží asi 19 kilometrů od města Jičín , brány Českého ráje . o městě Kopidlno Kopidlno získalo své jméno zřejmě díky bylině Kopidlen..

Zámek Kopidlno Zámek Kopidlno

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Kopidlno je zámek ze 17. století. Nachází se ve městě Kopidlno asi 19 kilometrů od města Jičín . Zámek Kopidlno je původní vodní tvrz z roku 1314, jež nechal vystavět rod ..

zamdetenice Zámek Dětenice

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Dětenice leží nedaleko pohádkového města Jičín . Podle pověsti nechal obec Dětenice postavit v 11. století kníže Oldřich, který zde byl na lovu a nalezl zde opuštěné děti...

detenice Dětenice

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Dětenice se nachází v okrese Jičín , v Královéhradeckém kraji , severovýchodně od Prahy , hlavního města České republiky . Dětenice patří k oblíbeným turistickým cílům.O obciDěte..

sobotka Sobotka

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Sobotka je město v jižní části Českého ráje v České republice. Město je rekreačním a turistickým letoviskem. Historické centrum města bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou. So..

zamhunprecht Zámek Humprecht

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Humprecht je centrální stavba, která se nachází na návrší města Sobotky , nedaleko Jičína , v Královéhradeckém kraji, v České republice . Barvitá historie zámkuZámek Hum..

Koupaliště Sobotka Koupaliště Sobotka

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Koupaliště Sobotka je oplocený rekreační areál s kempem a venkovním koupalištěm na severozápadním okraji města Sobotka . Nachází se v turistické oblasti Český Ráj v České republ..

roztabor Rozhledna Tábor

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rozhledna Tábor se nachází na vrcholu stejnojmeného kopce. Rozhledna leží poblíž měst Jičín a Lomnice nad Popelkou v České republice . Rozhledna Tábor byla postavena v 19. stol..

kumburk Kumburk

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zřícenina hradu Kumburk se nachází v České republice dvě hodiny cesty severovýchodně z Prahy. Tyčí se na homolovitém kopci 5km západně od Nové Paky v Libereckém kraji. Kumburk l..

vesec Vesec u Sobotky

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Vesec u Sobotky je malá vesnička ležící v České republice, asi 90km severovýchodně od hlavního města Prahy. Vesec u Sobotky je správní částí obce Libošovice a leží na okraji CHKO..

Muzeum panenek a medvídků pod Troskami Muzeum panenek a medvídků ..

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Ojedinělá expozice panenek a medvídků a záležitostí souvisejících - kočárků a hraček od historických až po soudobý umělecký design, určená pro návštěvníky a návštěvnice všech věk..

trosky Hrad Trosky

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Trosky je zřícenina, která se nachází v oblasti Český ráj, v České republice . Leží mezi městy Jičín a Turnov . V období romantismu byl Hrad Trosky častým námětem básníků a..

kost Hrad Kost

16km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Kost je středověká pevnost v Chráněné krajinné oblasti Český ráj. Nachází v České republice , přibližně 24 km severovýchodně od města Mladá Boleslav , v oblasti pískovcových..

plakanek Údolí Plakánku

16km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Údolí Plakánku je Národní přírodní rezervace v České republice. Nachází se v Českém Ráji , asi 4 km od města Sobotka . Údolí Plakánku je krásné zelené údolí mezi pískovcovými ska..

novapaka Nová Paka

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Nová Paka je město v Královéhradeckém kraji v České republice. Leží asi 100km severovýchodně od hlavního města Prahy na hlavním silničním tahu do Krkonoš . Nová Paka spadá do Krk..

borskaly Borecké skály

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Borecké skály jsou jedinečná přírodní památka v oblasti pískovcových skal a starých borovicových porostů. Nachází se v České republice , mezi městem Rovensko pod Troskami a obcí..

zvonicerov Zvonice Rovensko pod Trosk..

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zvonice Rovensko pod Troskami je starobylá zvonice s obrácenými zvony. Byla postavena v roce 1630. Původně zde stála jiná zvonice, postavená zřejmě během 16. století. Ta však byl..

laznebelohrad Lázně Bělohrad

19km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Lázně Bělohrad je malé lázeňské městečko v České republice . Leží v podhůří Krkonoš nedaleko známé ZOO Dvůr Králové nad Labem . Lázně Bělohrad patří k nejuznávanějším a nejznámě..

laznebelohradas Lázně Bělohrad a.s.

20km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Lázně Bělohrad a.s. jsou světově známé slatinné lázně v obci Lázně Bělohrad v kraji Hradec Králové v České republice . Lázně Bělohrad leží asi 110 km severovýchodně od Prahy . ..

Šťastná země Šťastná země

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Šťastná země je přírodní venkovní zábavní areál pro děti na okraji turistické oblasti Český Ráj . Nachází se přibližně 7 km východně od města Turnov , na severu České republiky ...

hrubaskala Zámek Hrubá Skála

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Hrubá Skála je romantický zámek asi 7 km jihovýchodně od Turnova v Českém ráji . Zámek stojí na dvou pískovcových skaliscích vysokých 60 m.Počátky zámkuNa místě nynějšího ..

Hruboskalsko Hruboskalsko

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hruboskalsko je jedno s nejkrásnějších skalních měst. Nachází se přibližně 5 km za městem Turnov , směr Jičín , v centru Českého ráje, v České republice . Jsou pro něj charak..

pecka Hrad Pecka

22km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Pecka je historická pevnost, která se nachází v Podkrkonoší v České Republice. První zmínky o hradu pocházejí ze 14. století. Původně Hrad Pecka sloužil jako obranné sídlo o..

masvez Masarykova Věž samostatnos..

23km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Masarykova Věž samostatnosti je muzeum a rozhledna. Stojí přímo nad městem Hořice na hřebeni vrchu Hořický Chlum. Byla zbudována ve 30. letech 20. století. Základní kámen této..

Chata Český ráj Chata Český ráj

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Chata se nachází na prosluněné stráni. Pouhých 100m přes les je zřícenina bývalého loupežnického hradu Pařez. Toto místo je ideální pro podnikání zajímavých výletů a procházek, n..

Penzion Jičín Penzion Jičín

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Nově zrekonstruovaný penzion Ruská se nachází 500 metrů od hlavního náměstí v Jičíně. Wi-Fi je k dispozici zdarma a hosté mají vstup zdarma do nedalekého aquacentra. Všechny pok..

Hotel U krále Hotel U krále

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hotel U krále v centru Jičína nabízí moderní pokoje s bezplatným bezdrátovým internetem přes Hotspot a půjčovnu jízdních kol. V okolí hotelu se můžete věnovat rybaření a pěší tur..

Hotel Paříž Hotel Paříž

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hotel Paříž, který se nachází na krásném místě v historickém centru Jičína vedle Valdické brány a nedaleko Valdštejnova náměstí, nabízí komfortní ubytování v selském stylu. Bezd..

Hotel Jičín Hotel Jičín

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hotel Jičín se nachází v historickém centru Jičína, v srdci Českého ráje, 100 metrů od Valdické brány. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Všechny pokoje v hotelu Jičín m..

Hotel Rieger Hotel Rieger

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Tento 3hvězdičkový hotel se nachází 100 metrů od hlavního jičínského náměstí a má moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV s plochou obrazovkou. Nabízí masáže přímo ve va..

Ubytování na Prachově Ubytování na Prachově

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Ubytování na Prachově Druh : Soukromí/privát Místo : Prachov Provoz : Duben-říjen víkendy nebo týdenní pobyty. Listopad-březen dle dohody. Ceny : Dospělá osoba: ..

U všech čertů U všech čertů

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Pension U všech čertů má restauraci s terasou a nachází se 5 minut pěšky z centra města. Nabízí nově zařízené pokoje, bezplatné Wi-Fi, parkování a úschovnu kol zdarma. Všechny p..

Apartmán Milena Apartmán Milena

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Ubytování se nachází v I. patře rodinného domku ve vilové čtvrti s vlastním vchodem, pozemkem a verandou. Kapacita - 5 lůžek + 1 dětská postýlka. V apartmánu jsou 2 ložnice, 1 ob..

Ubytování u Hanušů Ubytování u Hanušů

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Nabízíme ubytování v apartmánech , vlastní vchody ze zahrady,venkovní sezení, krb, ohniště, vlastní parkoviště, přístřešek pro kola, soukromí. Apt1 - 2ložnice 3+3 lůžka, možno..

Apartmán Hayer Apartmán Hayer

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Apartmán Hayer. Plně zařízený (koupelna, kuchyně, satelitní TV) apartmán pro 2+2 osoby se nachází v apartmanu v těsné blízkosti malebných Prachovských skal; ideální poloha pro pě..

Hotel Filip Hotel Filip

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Tento moderní hotel je obklopen lesnatými kopci i otevřenou zemědělskou krajinou a najdete jej 2 km od historického centra Jičína. Nabízí wellness centrum, restauraci a řadu spor..

VILKA U LINKŮ VILKA U LINKŮ

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Stylová rodinná vilka ve velice klidném prostředí nabízí kvalitní ubytování pro 13 lidí v pěti pokojích. Dům je kolaudován v roce 1997. Nabízí pokoj č.6 dvoulůžkový v 1.NP ( manž..

Privát Olga Privát Olga

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Umístění objektu: Privát Olga je umístěn v klidném prostředí na kraji obce s výhledem na lesy a louky a je také ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Objekt se nachází v zahra..

Středověký hotel Dětenice Středověký hotel Dětenice..

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rodinný Středověký hotel Dětenice spojuje ubytování ve středověkém stylu s moderním komfortem. Je součástí komplexu zahrnujícího zámek, pivovar a krčmu. Hotelové pokoje ve Střed..

Pension a Camping Český Ráj Pension a Camping Český Rá..

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Pension a Camping Český Ráj je situován takřka v samém srdci Českého Ráje...3 km od Prachovských skal a 6 km od města Jičín.Nabízíme kompletní ubytovací služby v pokojích,v kempu..

Penzion Tábor Penzion Tábor

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

On the border of Český Ráj Nature Park and Krkonoše Mountains, Penzion Tábor is set in Lomnice Nad Popelkou. Featuring an à-la-carte restaurant, it offers a sauna and outdoor and..

Hotel Hradec Hotel Hradec

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hotel Hradec se nachází přímo na hlavním náměstí Mlázovic a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma, fitness centrum a zahradu s dětským hřištěm. Mů..

Pension Střehom Pension Střehom

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hospodářská usedlost z konce 18. století po kompletní rekonstrukci. Nachází se na břehu rybníka s vlastním vstupem do vody. Vesnička Střehom je přímo na cyklistické stezce Českým..

Penzion Kavka Penzion Kavka

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Penzion Kavka je nově zrekonstruovaný penzion v turistické oblasti Český ráj v Česku. Leží na hlavním tahu mezi pohádkovým městem Jičín a Krkonošemi. Nově zrekonstruovaný rodinn..

Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »

Fotografie z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem